^Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

2017.09.10 Zakończenie VI sezonu motocyklowego - podsumowanie

      W niedzielę 10 września zamknęliśmy kolejny już sezon motocyklowy w Jadownikach. Na wzgórze Bocheniec zjechali motocykliści z wielu stron kraju. Co najmniej 350 maszyn mogliśmy podziwiać w ten wyjątkowy słoneczny ciepły dzień. Warkot silników dało się słyszeć z dużej odległości co skutecznie zachęciło wielu okolicznych gości do przyjścia i wspólnej zabawy. Jak co roku w intencji motocyklistów została odprawiona Msza Święta w urokliwym tamtejszym kościele p.w. Św Anny. Nie obyło się również bez poświęcenia wszystkich pojazdów.... na szczęście. Uwieńczeniem tegorocznej imprezy był uroczysty przejazd motocykli przez okoliczne miejscowości. Meta miała miejsce na Placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku, gdzie przyłączyliśmy się do wspólnego świętowania 150-lecia Powiatu Brzeskiego zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Brzesku. Tam też m.in nasi koledzy motocykliści odebrali zasłużone odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Byli to: Arkadiusz Ciszkowicz, Paweł Pałka, Paweł Leś oraz Wojciech Podleś. Gratulujemy!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie, a w szczególności Wam drodzy miłośnicy dwóch kółek lub trzech  ;) Liczymy, że znowu wszyscy zobaczymy się za kilka miesięcy, tym razem na rozpoczęciu VII już sezonu motocyklowego w Jadownikach. A już teraz do zobaczenia gdzieś w trasie...

Zachęcamy wszystkich, którzy mają ciekawe zdjęcia z zakończenia sezonu do przesyłania ich na skrzynkę email-ową : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Będziemy je udostępniać na naszej stronie. A tymczasem zapraszam do odwiedzania naszego profilu FB: HDK motojadowniki.

 

Galeria: Autor Tomasz Machow_ski Perkins

Copyright 2020  Witryna pasjonatów przygody z motocyklem