^Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

2016.11.19 Zabawa Andrzejkowa Jadowniki

Galeria: Autor Tomasz Machow_ski - Perkins 

 

            Stowarzyszenie Klubu Honorowych Dawców Krwi Motojadowniki 19 listopada br. zorganizowało zabawę Andrzejkową, która miała miejsce w Domu Ludowym w Jadownikach. Impreza zgromadziła 149 osób, wśród których znalazło się szerokie grono miłośników dwóch kółek jak i osób dla których przygoda z motocyklem dopiero się zaczyna. Na początku zabawy wszystkich gości serdecznie przywitał Prezes Stowarzyszenia Klubu Honorowych Dawców Krwi Motojadowniki Pan Wacław Japa, dziękując za liczne przybycie i życząc udanej zabawy.

            Organizatorzy imprezy Andrzejkowej zatroszczyli się o prawdziwie motocyklową atmosferę. Na scenie ku uciesze gości, znalazły się dwa znane i niezawodne motocykle Junak oraz WSK, a dopełnieniem motocyklowego charakteru zabawy były dumnie noszone na plecach zrzeszonych motocyklistów kamizelki z logo Stowarzyszenia Klubu Honorowych Dawców Krwi Motojadowniki. Tło muzyczne zapewnił znakomity zespół Solton-Band z Brzeska, a przygotowany przez nich repertuar od samego początku skutecznie zachęcał do zabawy. W przerwach uczestnicy zabawy mieli do dyspozycji szeroki wybór dań gorących, zimnych, ciast, napojów oraz dla smakoszy prawdziwie wiejskich smaków- wyroby wędliniarskie z najwyższej półki. Wszystkie te przysmaki zapewniła firma gastronomiczna Catering Staf Bogusław Filipek z siedzibą w Dębicy.

            Cała impreza Andrzejkowa przebiegła w znakomitej atmosferze, wyśmienitych humorach oraz doborowym towarzystwie z nadzieją na powtórkę w już 2017 r., a wiec do zobaczenia w tym samym lub nawet większym gronie ...

Copyright 2020  Witryna pasjonatów przygody z motocyklem