^Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kalendarium wydarzeń

Drodzy miłośnicy dwóch kółek, poniżej znajdziecie kalendarz moto-wydarzeń i nie tylko, zaplanowanych na 2017 r. przez Stowarzyszenie Klubu Honorowych Dawców Krwi Motojadowniki oraz inne wydarzenia nam bliskie. Będzie on na bieżąco aktualizowany, dlatego już teraz zapraszamy do śledzenia i czynnego uczestnictwa.

  1. 17 luty - Walentynkowy koncert charytatywny Rock dla Tosi. Wsparcie dla podopiecznej Fundacji Auxilium – Tosi Pióro.Tosia jest najmłodszym dzieckiem na świecie, chorującym na okrutne FOP – jest to postępujące kostniejące zapalenie mięśni. Motocykliści z Jadownik i okolic, też tam będą. 
  2. 25 luty - zabawa w ramach otwarcia sezonu motocyklowego w restauracji August organizowana dla motocyklistów
  3. 30 kwietnia - VI otwarcie sezonu motocyklowego na wzgórzu Bocheniec.  Gwarantujemy niezapomnianą zabawę i szereg emocji przy warkocie niezliczonych jak co roku motocykli, wspaniałych motocyklistów, którzy chętnie podzielą się swoją pasją. Towarzyszyć nam będzie świetna muzyka na żywo. Zaproszonymi gośćmi będą: Marek Piekarczyk, wokalista zespołu TSA oraz równie znakomity młody zespół z Wieliczki CHARAKTER grający ostre, rockowe utwory jak i te nieco  łagodniejsze. Podczas otwarcia sezonu zorganizowana  będzie również akcja Krwiodawstwa. Zapraszamy ! 
  4. 15 sierpnia - akcja krwiodawstwa w budynku Domu Ludowego w Jadownikach.
  5. 5-10 września - kierunek: miejscowość Faak am See na południu Austrii, czyli największy złot motocyklowy Harley Davidson w Europie.Też tam będziemy!
  6. 24 września - VI zakończenie sezonu motocyklowego w Jadownikach na Bocheńcu.
  7. 12 listopada - Kolejna akcja krwiodawstwa w Domu Ludowym w Jadownikach. Pobijmy ostatni wynik 18 450 mililitrów pobranej krwi w akcji, która miała miejsce w listopadzie zeszłego roku.
  8. Zabawa Andrzejkowa nie tylko dla motocyklistów w budynku Domu Ludowego w Jadownikach. Dokładna data będzie podana w późniejszym terminie

Copyright 2020  Witryna pasjonatów przygody z motocyklem